Hädavajalikud meigipintslid

Lubasin teha sellise postituse ja nüüd teen ka. :) Kõigepealt tahaks ära mainida, et see nimekiri on lihtsalt soovituslik ja koosneb pintslitest, mida mina isiklikult kõige vajalikumateks pean. Teiste eelistused võivad kohati erineda minu omadest.

Linkisin ära ka mõned pintslisoovitused. :)

Puudripintsel - igapäevase kerge jumestuskreemi kihi puhul pole suurt vahet kuidas sa seda peale kannad - nii pintsel kui sõrmed on teretulnud, seega investeeriksin mina pigem kvaliteetsesse puudripintslisse (ise eelistan ümaraid kabuki pintsleid). Pintsliga puudrit peale kandes jääb tulemus märgatavalt ühtlasem ja loomulikum kui puudriga kaasatulnud puudripatja kasutades.

Põsepuna pintsel - Ma isegi ei kujuta ette, kuidas ilma põsepuna pintslita elada saab. Need tillukesed pintslid mis mõnede põsepunadega kaasa tulevad ei kõlba kindlasti kuskile. Põsepuna pintsel oli arvatavasti üks esimesi pintsleid, mis ma endale ostsin, kui meigi vastu rohkem huvi tundma hakkasin.

Lauvärvi pintsel - Kõige tavalisem lauvärvipintsel, mis pole liiga kitsas ja on parajalt pehme. Sellise kerge silmameigi puhul ei lähe rohkem pintsleid vajagi: (muidugi on parem kui nad olemas on, aga hädapärast saab hakkama.)


Peitekreemi pintsel - sarnaneb natuke lauvärvi pintslile, kuid on tehtud tugevamatest sünteetilistest karvadest. Oleneb muidugi millist peitekreemi kasutate, minu MACi peitekreem on kaanega avatavas anumas ja ei tahaks seda eriti sõrmedega sorkida. Tuubist väljapigistatava peitekreemi puhul ma arvatavasti pintslit haarata ei viitsiks. :D

Angled brush - lainerijoone ja kulmude jaoks. (Ma isegi ei oska öelda kuidas see Eesti keeles on, tavaliselt vist nimetataksegi teda laineri- ja kulmupintsliks.)

Blending brush - Üks kõige tihedamini kasutatavaid silmameigi pintsleid, mis sobib hästi hajutamiseks ja lauvärvi eye crease'ile kandmiseks.

Võida endale Sigma E25 Blending Brush osaledes mu blogi kingiloosis! :)

Mida teie sellest nimekirjas arvate? Lisaksite midagi? 


Post a Comment

© Lona-Jasmiin - Beauty // Blogging // Lifestyle. Design by Fearne.