Pictorial: Fake eye bags (aegyo-sal).

Have you heard of aegyo-sal, yet? It's the "eye bag" trend from Korea. Aegyo-sal literally translates as charming fat. The trend has also become big in gyaru community and Japanese are calling it "namida bukuro" (tear bags). I actually think namida bukuro sounds cute, but tear bags not so much.

In general, Aegyo-sal makes you look younger and like you are smiling all the time. It also makes your eyes look bigger. 

Many Koreans do plastic surgery to obtain this look, but in Japan it's more common to use make-up. There is even a "Namida Bukuro eyetape" being advertised in gyaru magazines, which is crazy since they already have taped their upper eyelids.

But in general I like the Japanese Namida Bukuro version more than aegyo-sal. 

Namida bukuro tape.

Namida Bukuro make-up.

Although I haven't seen any caucasian girl doing the look yet, I decided to see how it turns out.

 


The biggest difference here is that I didn't use dark brown eyeshadow in my outer bottom eyelids, but drew eyebags instead.Used in this tutorial:
Now, tell me what you think of this trend! How did it look on me?

7 comments

 1. Väga omapärane :D. Enda peal kindlasti ei testiks, aga nii huvitav on lugeda, et mis asjad kõik moes on :D.

  Kes üritab just sellistest asjadest lahti saada ja kes tahab neid endale nii väga tekitada. Naeratama pani kohe see postitus, ma poleks kunagi mõelnud lihtsalt, et keegi endale silmaaluseid kotte tahaks :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need pole päris samad, mis magamattusest tekkinud kotid. Aga jah, üsna omapärane siiski :D

   Delete
 2. Lauvärviga tekitades võib täitsa nunnu olla, aga need kes liimiga mässavad. aiai .. silmalune nahk on kõige õrnem üldse ju. Kortsud kiiremad tulema siis kui niimoodi "kiusata" nahka silma all.
  Tegelikult minuarust päris imelik trend. XD

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ka ei mõista miks see liim veel vajalik on. :D Igaljuhul alates sügisest on gyaru ajakirjades seda pidevalt näha olnud (nii liim kui meigi tutorialid) ja mul on tunne, et see ei kao veel nii pea :D

   Delete
 3. Loomulikult sellised on ikka kõige ilusamad ma arvan, aga päris hästi on sul ka tehtud. :D Samas ma ei tea, sul on muidu nii ilusad suured silmad ju, et kas seda on siis vaja. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma vaatasin ka, et väga suurt erinevust nagu polegi :D ja päris selliseid nagu Korealastel loomulikult on ei saa kah järgi teha ilma , et see imelik tunduks :D

   Delete
 4. You're so pretty! *o* Love the way you do your eyeliner <3

  ReplyDelete

© Lona-Jasmiin - Beauty // Blogging // Lifestyle. Design by Fearne.