PUPA Glossy Lips - Extremely Bright Gloss With An Enamel Effect On The Lips200 Chiffon Pink Nude; 204 Fuchsia Potion; 402 Coral Constellation.

Pupa Glossy Lips huuleläigetest said kiiresti mu uued lemmikud. Nad meeldivad mulle vast natuke rohkemgi, kui huulepulgad, millest just hiljuti rääkisin.

Huuleläiked on väga hästi pigmenteeritud ning toote kirjeldus on samuti paljulubav - erk toon, klaasjas mittekleepuv lõpptulemus, huuli hooldav argaaniaõli.

Välimus on neil suhteliselt keskmine, ei midagi erilist, kuid meeldib mulle rohkem kui mõne Rimmeli huuleläike oma. Tootel on uudne otsik, mis alguses võib natuke harjumatu tunduda - ta on pikk, lapik, ja paindub hästi. 
Arvan, et huuleläiked vastavad päris hästi oma kirjeldusele. Värvid on tõepoolest erksad ja tänu argaaniaõlile on huuleläige ühtlasi ka niistuav ning sobib suuremate huuleprobleemide puudumisel huulepalsamit asendama. Neil on mõnus magus lõhn, mis sarnaneb vaniljele, kuid ei ole liiga tugev.

Tumedamate toonide kulumisel jätavad nad huultele toonitud välimuse.

Huuleläige pole küll täiesti mittekleepuv, kuid üldiselt see mind väga ei häiri. Arvan, et huuleläiget kasutades on igaüks nagunii arvestanud sellega, et see huuled natuke kleepuvaks muudab.

Swatchid erinevates valgustes:Chiffon Pink Nude on täiuslik piimjas nuderoosa. Fuchsia Potion on kaunis tume fuksiaroosa ning Coral Constellation on sätendav ja neist kolmest kõige klaasjama lõpptulemusega. Ta sobib ilmselt ka teiste huulepulkade peal kasutamiseks, aga ise proovinud ei ole.
Minu meelest näevad nad huultel kõik üsna head välja, kuid nii lähedalt tehtud pildid ei näita hästi klaasjat läiget. Sellepärast olin lausa sunnitud ka ühe lisapildi tegema.


Huultel on toon Coral Constellation, mida olen hetkel kolmest kõige tihedamini kasutanud.

Millist tooni teie eelistate?

Pupa Glossy Lips huuleläiked maksavad Ideaali Kauplustes 6.30€ ja kokku on neid müügil 16 tooni.

Pupa kodulehel on ka päris äge kaaviarimaniküüri komplekt, mida tahaks kindlasti proovida! Eriti meeldivad mulle need mitmevärviliste kuulikestega komplektid ja pastelsed toonid.

Millised on teie senised kogemused Pupa toodetega? Olete midagi proovinud või plaanite proovida?

Post a Comment

© Lona-Jasmiin - Beauty // Blogging // Lifestyle. Design by Fearne.