Product Review: Rimmel Vinyl Max Lipgloss in OutrageousVahepeal on päris palju tegemisi olnud. Butiigipidamise, Travise ja kolimise kõrvalt pole aega blogimiseks jäänudki. Viimasega oleme nüüd aga ühelpool ja saan hakata jälle siia kirjutama.

Täna näitan teile ühte oma enimkasutatud huuleläigetest, mida ka siin blogipiltides väga tihti kasutanud olen. Tegemist on Rimmeli huuleläikega, mis lisandus mu meigikotti juba eelmise aasta sügisel.

Toote tutvustus Ideaal Kosmeetika kodulehel:
Nüüd kujunda ise oma huulekuju. Uus kuum toode teeb selle lihtsaks. Volüümi andev kompleks sisaldab hüaluroonosakesi. Väikesed niiskusepallid siluvad koheselt ja jooned ning kortsud näivad kaduvat. Pehme koostis libiseb kergelt huultele tekitades mõnusa tunde ja pannes unustama, et üldse kannad huuleläiget.
Toote hind Ideaal Kosmeetika kauplustes on 8.45€Võrdluseks Pupa Glossy Lips Chiffon Pink Nude ja Rimmel Vinyl Max Outrageous huuleläiked. Rimmeli aplikaator on umbes 3 korda suurem kui tavalistel huuleläigetel.


Mõlemad huuleläiked on suurepärased igapäevaseks kasutamiseks ja hästi pigmenteeritud, kuid Rimmel-i Outrageous on natuke virsikusema tooniga. Eks toonivalik ole maitse asi, kuid Rimmeli Vinyl Max huuleläike teeb eriliseks tema suur aplikaator. Mõnele võib see lausa imelik tunduda, aga mina harjusin kiiresti ära ja hakkas meeldima ka. :) Alguses tuleks muidugi ettevaatlik olla, sest nii suurele aplikaatorile jääb korraga ka rohkem huuleläiget peale kui muidu.

Pildil paistavad Rimmeli huuleläikes imetillukesed tükikesed, mis esmapilgul tunduvad olevat sädelus, aga tegelikult on tegemist mati huuleläikega. Tükikesed on ilmselt kirjelduses mainitud hüaluroonosakesed.


Huuleläige ise jääb huultele ilus ja ühtlane. Ta on suhteliselt mõnusa õrna lõhnaga, mida täpsemalt kirjeldada ei oskagi - klassikaline huuleläike lõhn.

Muidugi on tootekirjeldus natukene ülepingutatud, kuid võrreldes mõne teise huuleläikega on ta niisutav ja vähem kleepuv, seega on teda väga mugav kanda.


Tuleb ehk tuttav ette? :) Ma olen seda huuleläiget ikka VÄGA paljudes postitustes kasutanud, aga suuremosa jääb neist vist eelmisesse aastasse või talve. Tal on nii mõnus naturaalne toon, mis sobib kõigega ja ei näe liiga ülepingutatud välja ka.

Üldiselt on Rimmeli tooted kõik minu jaoks väga kutsuvad oma hea kvaliteedi ja hinna tõttu. Usun, et leidub teisigi, kellega samamoodi on :) Ikka ja jälle leiab nende letist midagi huvitavat proovida olgu see siis küünelakk, huulepulk või jumestuskreem.

Milline on teie lemmiktoode Rimmelilt?

Post a Comment

© Lona-Jasmiin - Beauty // Blogging // Lifestyle. Design by Fearne.