3 näpunäidet tumeda huulepulga kandmiseks

november 24, 2017


Sügis ja talv on kindlasti need hooajad, millal mu käsi tavalisest veel tihedamini tumeda huulepulga poole liigub. Tegelikult kasutan ma tumedaid huuletoone aastaringselt, aga kuna sügis on just see hooaeg millal tume on eriti in, siis siin on väike nipinurk neile, kes end tumeda huulevärviga veel nii koduselt ei tunne.

MAC Liptensity Lipstick 'Burnt Violet' & NYX Slim Lip Pencil 'Prune'

1. Kasuta huulekoorijat, et huulte tekstuur parem välja näeks. Soovitan midagi pinteresti abil ise valmis meisterdada või siis mõni põnev huulekoorija soetada. (Nagu näiteks E.L.F Lip Exfoliator või äkki midagi LUSHi laiast valikust.)

2. Kata huuled puudri, peite- või jumestuskreemiga, et värv püsiks huultel võimalikult kaua. Olen kuulnud ka, et soovitatakse pärast huulepulga pealekandmist huuled puudriga üle tupsutada ja siis uuesti üle värvida, aga seda ma isiklikult proovinud ei ole.

3. Huulepliiats + huulepulk. Huulepliiats võimaldab huultele palju konkreetsema kuju anda ning saavutada neid täiuslikke tumedaid huuli, mida ehk instagrammis näinud oled. Lisaks arvan ma, et huuled näevad oluliselt paremad välja, kui need huulepliiatsiga vähemalt 1-2 mm enda huulepiirist suuremaks joonistada. Eriti tuleks rõhku panna just tumedatele toonidele, kuna tumedad huuled jäävad hästi silma ning kitsad huuled võivad tihti visuaalselt veel väiksemad tunduda. Seega: tumedate toonide puhul kasutan ma alati nii huulepliiatsit kui ka huulepulka.

MAC Liptensity Lipstick 'Burnt Violet', mida ma fotol kannan, on tegelikult poolkattev huulepulk, aga koos huulepliiatsiga jäi tulemus hoopis teistsugune. Kui otsid täiesti matti ja natuke tumedamat lillat siis oskan soovitada näiteks MAC-i huulepulka toonis 'Instigator', mis mul ka olemas on. :)

Millised on sinu lemmikud huulepulgad?

Postita kommentaar

Instagram

© LONA-JASMIIN HUNT. Design by FCD.