Life/blog update + novembri eesmärgid

november 05, 2017Siin see siis on: minu esimene postitus üle kahe kuu. Kuna ma oma blogi juba nii kaua uuendanud pole, siis tundus kuidagi vale jätkata sama koha pealt, kust ma pooleli jäin. Tekkis tunne, et midagi tuleb muuta. Nii ma siis mõtlesin, et äkki prooviks Eesti keeles kirjutada. Ja natuke teistmoodi postitusi teha. Kusjuures, Eesti keeles kirjutada on jube veider. Vähemalt minu jaoks. Praegu.

Tegelikult olen ma blogimist kohutavalt igatsenud - ma olen ju põhimõtteliselt blogides ülesse kasvanud. Aastal 2007 tegin ma seda livejournalis ja 2010 kolisin bloggerisse, aga mingisugune blogi on mul alati olnud. Tänaseks on mul domeen, mida ma hetkeseisuga juba 2 kuud kasutanud pole.

Mida ma siis vahepeal tegin? 

Kui ma kirjutan siia, et "läksin kooli turundust õppima", siis kõlab see kuidagi väga mitte midagi ütlevalt. Tegelikult on lugu palju pikem, aga ma üritan lühidalt teha ja mitte tervet elulugu siia kirja panna.

Eelmine aasta sama aeg polnud mul isegi mitte keskharidust ja samuti puudus mul igasugune motivatsioon seda omandada. Osalt kuna ma ei olnud senimaani selgusele jõudnud mida ma õppida tahan ja niisama õppimise pärast kooli minna tundus ka mõttetu.

Aga mingi hetk lõi mu peas see pirn põlema ja õnneks juhtus see täpselt enne riigieksamitele registreerimise tähtaega. Gümnaasium sai lõpetatud ja nii ma siis hakkasingi selle aasta Septembrist Tallinna Majanduskoolis turundust õppima.

Ma võiksin muidugi oma uuest koolist ja sellega kaasnevatest uutest elukorraldustest veel pikemalt rääkida, aga ma arvan, et tänaseks sai juba küllalt öeldud.

Mida ma edasi teha tahan aka. novembri eesmärgid

Jõuda kooli - See kõlab ilmselt nagu tüüpiline koolilapse ulgumine, aga olles terve elu ööloom olnud, siis on minu jaoks ikka paras katsumus neli päeva järjest kell 8.30 kuskil kohal olla. Hetkel, kui ma seda postitust kirjutan, on kell juhtumisi 4:37 öösel ning ma tähistan oma nädalavahetuse algust sarjade vaatamise ja siia mõtete kirja panemisega.

Leida aega oma pere ja sõprade jaoks - Tegelikult on mul ju iga päev natukene vaba aega, aga kuna enamus mu pere ja sõpradest ei ela Tallinnas näen ma neid palju harvem kui vanasti.

Uuesti blogima hakata - Ja teha seda natuke teistmoodi kui varem. Esialgne plaan on kirjutada Eesti keeles ja võib-olla natuke isiklikematel teemadel kui varem. Muidugi on mul plaanis postitada ka retsepte ja outfitte ning uueks ideeks on siia lehele ka natuke video contenti tootma hakata.

Ega siia rohkem midagi vahele ei mahugi. Paar korda nädalas pean tööl ka käima and that's it.

Mida teie sel kuul saavutada tahate või teha plaanite? Oleks tore lugeda! :) 

2 kommentaari

 1. Jess!

  Ma tahaks ideaalis oma blogi püsivamalt pidama hakata, aga samas puudub sellest kuidagi motivatsioon. Ma arvan, et see on julgustav, kui sa ka tihedamini postitad. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma vaatasin, et sa oled sügisel ju üsna tihti postitanud. Üritan ka nüüd vähemalt 2 korda nädalas postitada. :D

   Kustuta

© LONA-JASMIIN HUNT. Design by FCD.