Vöökott ja vikerkaarepapud

november 30, 2018


Ma poleks kunagi arvanud, et minust saab üks nendest blogijatest, kes on hea pildi nimel valmis väljas külmetama, aga siin ma olen. Tegelikult ei arvanud ma seda isegi veel 3 päeva tagasi, sest üritasin algselt toas pildid kätte saada, aga kõik fotod olid kuidagi nii üksluised, et 5 sekundi jooksul muutisn meelt ja olin nõus korraks siiski välja minema. See on siis nende fotode backstory.

Piltidel on mul seljas mu kõige uuem saak AMIClubwearist, millega olen seekord eriti rahul. Tegelikult üks asi jäi mulle siiski hingele kripeldama. Nimelt otsustasin ma endale ühe vöökoti valida, sest see tundus selline uus lahe asi, mida ma veel proovunud pole. Lisaks tuleb välja, et see on väga hea lisand kui kannad outfitti, millel pole ühtegi taskut.

Valisin siis ühe koti välja (selle sama mida te fotodel näete) ja umbes 2 nädalat hiljem tekkis mul peas mõte, et tegelikult oleks võinud hoopis selle koti võtta. No mis seal ikka, ehk järgmine kord siis. :D


Kõige rohkem tähelepanu on senimaani saanud aga mu holograafilised tossud, mille kohta Travis ütleb vikerkaarepapud. Lisaks avaldas ta soovi endale samasugused saada, aga ma kahjuks ei tea, kust hetkel selliseid saada võiks.

Päris mitu inimest on minu käest ka uurinud mis hinnaga ja kust ma oma papud sain. Vastus on muidugi AMIClubwear, aga kahjuks olen pidanud küsijatele pettumuse valmistama ja ütlema, et papud on nüüdseks väljamüüdud. Nüüd vahepeal olid ju Black Friday soodustused ka, seega AMIClubwear on täitsa tühjaks ostetud.  AGA, kuna ma sirvin seda lehekülge päris tihti, siis luban kindlasti teada anda kui kasvõi midagi sarnast valikkuse ilmunud on. Hind oli neil muidu väga soodne, natuke alla $20 vist. :)


Pintsak - AMIClubwear // T-särk - Shalom (kaltsukas - see on mu lemmik t-särk muide  :D) // Kott - AMIClubwear // Retuusid - Zara // Jalanõud - AMIClubwear (väljamüüdud)

*Postitus on valminud koostöös AMIClubweariga.

Postita kommentaar

Instagram

© LONA-JASMIIN HUNT. Design by FCD.